usługi remontowe prace wykończeniowe tynki ozdobne tynki dekoracyjne usługi budowlane wykończone wnętrze architektura wnętrza
WESOŁYCH ŚWIĄT!
02-04-2015
Promocja

-10% na farby z rodziny TIKKURILA! Zapraszamy do Salonu sprzedaży

10-01-2014
Piotr Jończyk w księdze Guinnessa

Rzeźba z glazury w księdze rekordów Guinnessa!

Największą na świecie rzeźbę z glazury wykleił min. białostoczanin Piotr Jończyk, właściciel firmy Perfekta, zwycięzca Glazurniczych Mistrzostw Polski w 2012 roku.

22-04-2013
Piotr Jończyk mistrzem Polski Glazurników!!

     Mamy przyjemność poinformować, iż Piotr Jończyk, właściciel firmy PERFEKTA         zajął pierwsze miejsce w Glazurniczych Mistrzostwach Polski, które odbyły się 14 i 15 kwietnia 2012r.

30-04-2012
Witamy na naszej stronie !
Serdecznie witamy na nowej odświeżonej stronie firmy Perfekta z Białegostoku.
14-12-2011
Mistrzostwa Polski Glazurników. Piotr Jończyk najlepszy w Białymstoku !

Białostoczanin Piotr Jończyk oraz Witold Palanis z Sejn i Jarosław Adamczuk z Moszczony Królewskiej to najlepsi glazurnicy w województwie podlaskim. Wygrali regionalne eliminacje do V Mistrzostw Polski Glazurników.

Mistrzostwa Polski Glazurników w Białymstoku

fot. PUBLICUM

Mistrzostwa odbyły się w sobotę 9 lipca w markecie Benmar w Białymstoku. Cała trójka będzie reprezentowała region w styczniowym finale, podczas poznańskich targów budowlanych Budma, gdzie zmierzą się z reprezentantami pozostałych województw. W zawodach wzięło udział 14 doświadczonych fachowców z całego regionu.

09-11-2011
VII PORANNEGO TARGI BUDOWLANE I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

04-05.06.2011

To już kolejny raz kiedy będą mogli Państwo spotkać nas na największych na Podlasiu targach budowlanych. Ciesząca się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem impreza, przyciąga przed Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki coraz więcej osób. Pośród wystawców nie może zabraknąć również firmy PERFEKTA. Od ostatnich targów minęło już sporo czasu, a my go nie marnowaliśmy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe ciekawe produkty i usługi. Można nas znaleźć w dniach trwania targów w alejce po prawej stronie od namiotu handlowego (bliżej ul. Mickiewicza), na stoisku numer 120. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę podczas wizyty na naszym stoisku. Poniżej plan targów z  zaznaczonym położeniem naszego stoiska.

Do zobaczenia już wkrótce.

VII PORANNEGO TARGI BUDOWLANE

04-06-2011
Giełda Mieszkaniowa w Galerii Białej

 26-27.03.2011

Jeszcze w trakcie powastawania tego wpisu trwa Giełda Mieszkaniowa w Galerii Białej. Wczoraj (sobota), posród wielu wystawców znalazła się również nasza firma. Wśrod specjalnej oferty produktów znalazły się nowe katalogi tapet, umywalki kamienne, oświetlenie, czy też nowe efekty dekoracyjne. Klienci mogli podziwiać również najświeższe nowości takie podświetlana umywalka kamienna z onyxu czy okazały żyrandol, który również można znaleźć w naszym najnowszym katalogu oświetlenia. Zapraszamy również dzisiaj w godzinach otwarcia galerii.

stoisko PERFEKTA

stoisko PERFEKTA 2

26-03-2011
Niespodzianka dla klientów

 19-20.03.2011

Nowe stoisko promocyjne firmy PERFEKTA zaczęło dopiero funkcjonować a już przygotowaliśmy dla naszych klientów pierwszą niespodziankę. Otóż 19 marca w godzinach 16-18 oraz 20 marca w godzinach 14-16 na naszym stoisku w Galerii Białej będzie obecny architekt, który zupełnie za darmo udzieli Państwu profesjonalnych porad dotyczących aranżacji wnętrz.

19-03-2011
Otworzyliśmy specjalny punkt informacyjno-promocyjny w Galerii Białej w Białymstoku

15.03.2011

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi usługami oraz ofertą salonu sprzedaży, postanowiliśmy otowrzyć specjalny punkt informacyjno-promocyjny w Galerii Białej w Białymstoku. Zapraszamy do odwiedzania naszego nowego stoiska, na którym miła i profesjonalna obsługa zapewni państwu pomoc i odpowie na wszystkie pytania związane z aranżacją wnętrz i produktami oraz zaznajomi z ofertą naszej fachowej ekipy.

15-03-2011